محور های حفظ همبستگى داخلى

 یکی از دوستان در مورد مطلب " دولت تزویر و فریب- مجوز انتشار کدام کتاب " نوشت : "من فکر میکنم حفظ همبستگى داخلى از اهم واجبات است دامن زدن به اختلافات به هیچ وجه به صلاح نظام اسلامى ما نمیباشد."

من هم معتقدم  حفظ همبستگى داخلى از اهم واجبات است اما مهم محور همبستگی  است واضح است که وحدت بدون محور امکان ندارد .معتقدم این محور اسلام ناب ، انقلاب ،حضرت امام و رهبری است که همه یک چیز است. وگر نه سکوت در برابر وزیری که معتقد است روزنامه ایی که اساس تشیع یعنی حکومت الهی حضرت امیر را نفی میکند نباید توقیف شود اما روزنامه ایی که به عملکرد دولت در مذاکرات هسته ایی معترض است را توقیف میکند هیچ نسبتی با وحدت ندارد بلکه به عنوان یک عامل ضد وحدت باید با او مقابله کرد.

آیا سکوت در برابر تلاش برای حذف شعار مرک بر آمریکا که نشان دهنده هدف راهبردی ایران در مقابله با استکبار است و دادن نسبت دروغ به حضرت امام یک عامل ضد وحدت نیست؟ آیا پر وبال دادن به کسی مثل مولوی عبدالحمید شخصیتی که بر عمل و شیوه او نقدهای فراوانی وارد است و مورد حمایت آل سعود و عملا یکی از اشخاصی است که موجبات مسائل میان شیعه و سنی در زاهدان را فراهم آورده است برای آن که رای آنان را داشته باشد و بلکه به عنوان یک عامل فشار یه نظام استفاده شود (همان کاری که دولت خاتمی نیز انجام داد) هیچ نسبتی با وحدت دارد یا آن که به عنوان یک عامل ضد وحدت باید با او مقابله کرد. در دیدار اخیر هاشمی با مولوی عبدالحمید وی کوشیده است جریان تازه‌ای از اهل سنت را با قرائتی که مطلقا منطبق بر سیاست‌ها و مواضع جمهوری اسلامی نیست زنده کرده و خود را حامی یک جریان خاص در میان تندروهای اهل سنت معرفی کند.  بدیهی است کسانی که صمیمی ترین دوستشان از دشمن ترین دشمنان ایران و اسلام یعنی ملک عبدالله و آل سعود است هیچ نسبتی با محور وحدت ندارد. کسی که میگوید با اسرائیل سر جنگ نداریم و مقابله با این رژیم که هدفش به اعتراف خودش نابودی اسلام و ایران است را محدود به اعراب می دانند اگر خواستند!!!!! چه نسبتی با محور نظام یعنی حضرت امام دارد که خواهان محو اسرائیل بود دارد؟

/ 1 نظر / 24 بازدید
بازي

سلام. وبلاگت خوبه ولي سعي کن که يخورده تنوع مطالبت رو بيشتر کني. اگه شارژ مجاني خواستي يه سر به سايت http://hadsi.com بزن. ممنون ميشم منو با عنوان بازي آنلاين لينک کني.