امان از این هولوکاست مقدس!


تصویری از دیوید ایروینگ که علیرغم پس گرفتن حرفش در مورد تشکیک در ارقام هولوکاست ، در سال ۲۰۰۶ توسط دادگاهی در اتریش به ۳ سال زندان محکوم شد. در همان زمان اتو اشنایدر سخنگوی دادستان عمومی اتریش گفته بود که اگر ایروینگ حرف خود را پس نمی گرفت به ۲۰ سال زندان محکوم می شد! این در حالی است که در سال ۲۰۱۲ ، آندریاس برویک که در دو عمل تروریستی در نروژ نزدیک به ۹۰ نفر را به قتل رسانده بوده ، تنها به ۲۱ سال حبس محکوم گردید!!

چرا آنها به راحتی مقدسات ما را زیر علامت سوال برده و مورد اهانت قرار می دهند ولی همواره می خواهند از ما اعتراف بگیرند که نسبت به علل تاریخی بوجود آمدن رژیمی دیگر یعنی اسراییل (که حتی مسئولین آمریکایی مانند جیمی کارتر به نژادپرست بودن آن معترف است ) همان را می گوییم که آنها می خواهند و اگر جز آن بگوییم به عنوان منکر و کافر ، باید تاوان بدهیم؟!!

.... یکی از نکاتی که شاید بتواند بخشی از اهمیت ماجرای هولوکاست را نشان دهد، آن است که اساسا با تکیه بر چنین واقعه ای، رژیم اسراییل درسرزمین فلسطین تاسیس و موجودیت یافت.

بخشی از نوشته سعید مستغاثی http://jahannews.com/vdcdf90sjyt0f56.2a2y.html

/ 1 نظر / 8 بازدید
nazi51

سلام درآمد واقعی در منزل http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 معجزه ای در صنعت پی تی سی ایران درآمد باورنکردنی میدونم خیلی از شماها با سایت های کلیکی آشنایی دارید و با بعضی از آنها هم چه مشکلاتی که ندارید.اما میخوام یه سایت کلیکی بی نظیر که هر آدم بی پول و بیکاری مثل من آرزوشو داشت به شما معرفی کنم. این سایت کلیکی یه سایت کاملا متفاوت از نظر درآمد هست به دلایل زیر: درآمدی تا 500 تومان برای هر عضویت درآمدی تا 100 تومان برای هر کلیک درآمدی تا 40 تومان برای هر کلیک زیرمجموعه جزئیات و اطلاعات دقیق ارتقاء عضویت دلخواه با کمترین هزینه درآمدزایی مختلف پرداخت سریع و آنلاین و... لینک ثبت نام ......................... http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 تازه با درامد بسیار بالا , نرخ ارتقای باور نکردنی ای دارد فقط با 29000 تومان عضویت طلایی میخرید. در عضویت طلایی ارزش کلیک هر زیرمجموعه 40 تومنه. تعداد زیرمجموعه اجاره ای 10000 نفر . واقعا بی نظیره تا حالا این شرایط بی نظیر در هیچ سایت کلیکی مشاهده نشده . اسپانسر بسیار قوی یعنی نماینده رس