ایا شعار مرگ بر روسیه یعنی حمایت از آمریکا و اسرائیل؟؟

 

 همون خواننده قبلی و سابق الذکر در ذیل مطلب "حمایت اصلاح طلبان فتنه گر از آمریکا و اسراییل در روز قدس 1388" نوشت: شعار مرگ بر روسیه یعنی حمایت از آمریکا و اسرائیل؟؟
خدمت ایشان عرض کنم که نه الزاماً اما در روز قدس شعار مخالفت با غزه و لبنان دادن یعنی تایید اسراییل و روز 13 آبان به جای شعار مرگ بر آمریکا  شعار مرگ بر روسیه و چین دادن یعنی حمایت از آمریکا و پاره کردن تابلوهای مرگ بر اسراییل و آمریکا  یعنی مزدوری آمریکا و اسراییل. برای همین دولت اسراییل گفت که اینها (فتنه گران) به نیابت از ما ( اسراییل) با نظام اسلامی میجنگند
/ 1 نظر / 21 بازدید
علی

خدمت شما که احتمالا معتقدید هر چیزی را باید در زمانش بررسی کرد این واقعه را هم باید در زمان خودش بررسی کنید. در آن سال هم تمام حرف آن جماعت این کم کردن افراط بود. و تنها راه مقابله با افراط و ایجاد یک شرایط متعادل هم افراط در جهت عکس است. در آن سال در داخل کشور خودمان افراد زیادی به خاطر اعتراض به یک فرآیند کشته یا زخمی شدند و بسیاری نتوانستند چشم خود را روی ظلمی که به مردم خودمان در کشور خودمان می‌شد ببندند. می‌توانستند شعار سر دهند که هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران. اما دنبال این بودند که فریاد بزنند «در داخل خود ایران شرایط به مراتب بدتر و پیچیده‌تر است. الان غزه لبنان را ول کنید به حال کشور و مردمان خودتان برسید» خط زدن نام آمریکا و اسرائیل هم اصلا کار عقلانی نیست اما این هم یک افراط در جهت مخالف بود برای اینکه بگویند الان روسیه با موضع گیری‌هایش سهم بیشتری در پیچیده کردن اوضاع دارد در این بازه زمانی او دشمن مهم‌تری است که از سرکوب وحشیانه مردم حمایت کرد.